Połyskująca niklowana lampka stołowa. Wprowadź blask i romantyczny klimat do swojego domu dzięki tej srebrnej lampce. Klasyczna, wąska nóżka w połączeniu z okrągłym kloszem w kwiecisty wzór tworzy ciekawą formę, a sztuczne kryształki umieszczone w abażurze mienią się w świetle lampy. To dekoracyjne akcesorium komponuje się z różnymi stylami wnętrz o charakterze romantycznym, nowoczesnym czy klasycznym.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stołowa
Styl: Glamour
Kolor główny: Srebrny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał dodatkowy: Szkło akrylowe
Materiał podstawy: Metal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Walec
Gwint żarówki: Max. 40W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Długość kabla: 200 cm
Głębokość: 26 cm
Szerokość: 26 cm
Wysokość: 58 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Lampa stołowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Rozproszone, łagodne światło, Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Przyciągający uwagę element wystroju, Wytworny design, Optymalna wydajność energetyczna, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha
3.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami.

Szkło akrylowe:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Do czyszczenia używać wyłącznie łagodnych środków czystości lub detergentów do szkła oraz miękkiej ściereczki. Po przetarciu na mokro, wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 26 cm
Głębokość 26 cm
Średnica 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 58 cm
Do pobrania