Lampa stołowa Mono – stylowy gadżet na biurko

Lampa stołowa Mono ma bardzo ciekawy design i dobrze prezentuje się we wnętrzu. Może stać w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, hotelu, biurze. Łatwo dopasować ją do różnych stylów i pomieszczeń, ale najlepiej wygląda w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych i loftowych. Doświetli przestrzeń na biurku, gdzie pracujesz lub się uczysz, a przy tym wygląda naprawdę oryginalnie i może stanowić ozdobę pomieszczenia. Dzięki kolorystyce lampa stołowa Mono doskonale prezentuje się w ciemnych i jasnych wnętrzach.

Lampa stołowa Mono została wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Ma klosz w kształcie walca i ramię, które jest zgięte pod kątem prostym. Ozdobą jest klosz, który ma zloty kolor. Do lampy potrzebna jest żarówka GU10. Wybierając ją, możesz zdecydować się na żarówkę LED. Kolory lampy to czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 14 × 32 × 45 cm.

Jest to lampa, która doskonale odnajduje się w nowoczesnym otoczeniu. Pasuje do dodatków metalowych i złotych. Dobrze komponuje się prawie z każdym rodzajem mebli i lampami w tym samym stylu.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.84 kg
Do pobrania