Lampa stołowa Mono – do salonu i biura

Elegancka lampa stołowa Mono jest uniwersalna jeśli chodzi o design i kolorystykę, więc sprawdzi się w różnych pomieszczeniach i stylach. Można umieścić ją w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, biurze czy pokoju hotelowym. W gabinecie i pokoju nastolatka sprawdzi się podczas pracy i odrabiania lekcji. Może przydać się również w pracowni, gdzie potrzebne będzie lepsze światło przy biurku. Najlepiej wygląda w pomieszczeniach, które są urządzone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, loftowym i industrialnym.

Lampa stołowa Mono zrobiona jest ze stali i tworzywa sztucznego. Ma prosty, elegancki design, pojedyncze ramię zwieńczone jest kloszem w kształcie tuby. W środku klosz ma złoty kolor, co ociepla całość. Do lampy należy dobrać żarówkę GU10, przy czym warto decydować się na energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to biały i złoty. Jej wymiary wynoszą: 14 × 32 × 45 cm.

Biała lampa stołowa Mono dobrze wygląda w otoczeniu różnych kolorów, ale najlepiej prezentuje się w jasnych wnętrzach. Pasuje do biurka w pokoju, urządzonym w stylu skandynawskim w bieli i drewnie.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.84 kg
Do pobrania