Lampa stołowa Mono 14 × 32 × 45 cm – praktyczne oświetlenie na biurko

Stylowa lampa stołowa Mono może mieć zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Z uwagi na to, że jest przeznaczona na biurko lub stolik, należy używać jej jako oświetlenia uzupełniającego, na przykład podczas pracy, nauki, czytania książki. Lampa stołowa Mono 14 × 32 × 45 cm sprawdzi się w salonie, pokoju młodzieżowym, gabinecie, biurze, bibliotece, pracowni. Można postawić ją także na nocnej szafce w sypialni. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym i minimalistycznym.

Lampa stołowa Mono 14 × 32 × 45 cmjest zrobiona ze stali i tworzywa sztucznego. Na kwadratowej podstawie znajduje się stelaż, zgięty na górze pod kątem prostym i zakończony kloszem w kształcie tuby. Jego wnętrze jest w złotym kolorze, co stanowi zarówno ozdobę, jak i ociepla padające światło. Do tej lampy należy dobrać żarówkę GU10. Warto wybierać żarówki energooszczędne LED. Kolory lampy to czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 14 × 32 × 45 cm.

To doskonałe oświetlenie do nowoczesnego pokoju młodzieżowego na biurko. Pasuje do wszystkich kolorów, ale najlepiej wygląda w ciemnych wnętrzach. Można zestawiać ją z innymi lampami z kolekcji.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.84 kg
Do pobrania