Lampa stołowa Norumbega – wykreuj klimat w nowoczesnym wnętrzu

Dodatkowa lampa nigdy nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli wnętrze wydaje się puste i zbyt „hotelowe”. Nawet jeśli nie wykorzystasz jej do czytania czy rozwiązywania krzyżówek, zyskasz klimatyczną oprawę każdego wieczoru. Oto lampa stołowa Norumbega, dzięki której zastaniesz w domu piękną rzeczywistość.

Lubisz otaczać się oryginalnymi przedmiotami? Tej lampy z pewnością nie można nazwać zwykłą – klosz (a zarazem podstawa) to druciana klatka w kształcie walca otoczona tekstylnym abażurem. Połączenie bieli i szarości dobrze współgra z nowoczesnymi trendami, w których dominują proste formy i neutralna kolorystyka. Nietuzinkowy design sprawia, że trudno oderwać od lampy wzrok, a wielu gości będzie miało trudności z odgadnięciem jej przeznaczenia. Jednocześnie warto docenić jej zalety praktyczne – lampa stołowa Norumbega zajmuje niewiele miejsca, a dzięki tekstylnej osłonie zapewnia przyjemne w odbiorze światło. Włącznik znajduje się na kablu.

Lampę polecamy do nowoczesnych wnętrz, którym brakuje przytulności i wyrazistych dodatków. Ze względu na nastrojowe i łagodne dla oczu światło sprawdzi się również jako lampka nocna lub oświetlenie stolików w stylowej restauracji.

Norumbega - wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 31 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/abażur
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata