Lampa stołowa Oliva – wyrafinowana kompozycja szkła i metalu

Lampy metalowe są wyraziste, a szklane – subtelne i eleganckie. A gdyby tak połączyć oba materiały i uzyskać coś… wysmakowanego? W naszym sklepie znajdziesz doskonały przykład takiego oświetlenia – oto lampa stołowa Oliva, która nieustannie będzie Cię zachwycać.

Podstawą lampy jest metalowy stelaż w kształcie prostopadłościanu – brak ścianek sprawia, że konstrukcja nabiera lekkości i dynamizmu. Wewnątrz umieszczony jest szklany klosz o obłej formie, dzięki któremu światło jest ładnie rozproszone, a całość zyskuje wytworny charakter. Ta designerska lampa stołowa została dopracowana w każdym szczególe – nawet czarno-bały kabel wygląda dekoracyjnie. Olśniewający efekt jest także wynikiem doboru kolorów – przydymione szkło i czerń tworzą wyszukaną stylizację, która będzie wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.

Ze względu na zastosowane materiały (metal, szkło) oraz nieco surowy charakter będzie to znakomita lampa do sypialni w stylu loft– w tej aranżacji najlepiej umieścić ją na metalowym stoliku nocnym lub drewnianej półce w pobliżu wezgłowia. Lampa Oliva wygląda jak dzieło sztuki, zatem może być również stylowym uzupełnieniem salonu urządzonego według koncepcji art deco.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 30,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo