Lampa stołowa Pobo – klasyczny "trójnóg"?

To dodatek, który może stać się najmocniejszym punktem aranżacji Twojej sypialni, salonu lub gabinetu. Jeśli masz wrażenie, że Twoim domowym przestrzeniom czegoś brakuje, nowoczesna lampa stołowa wsparta na ażurowej podstawie z pewnością wypełni tę lukę. A przy okazji zagwarantuje Ci odpowiednią ilość światła w miejscu, w którym będziesz potrzebować go najbardziej.

Lampa stołowa Pobo składa się ze szklanego transparentnego klosza o grafitowym zabarwieniu. Taka przydymiona osłonka będzie lekko tłumiła światło, przez co we wnętrzu zrobi się bardziej nastrojowo. W jej spodniej części wbudowana jest czarna oprawka z gwintem E27. Po przeciwległej stronie znajduje się otwór umożliwiający łatwą wymianę żarówki. Klosz ma formę kuli, dlatego wymaga stelaża, który utrzyma go w miejscu. W tym przypadku zastosowano „rusztowanie” wykonane z czarnych metalowych prętów. Jego konstrukcja umożliwi Ci wybór ułożenia osłonki, a tym samym regulację kąta padania strumienia światła.

Lampa stołowa trójnóg to ciekawe rozwiązanie aranżacyjne. W sam raz do modnych, nowoczesnych wnętrz. Przy jej pomocy stworzysz stylową aranżację szafki nocnej, biurka lub komody.

Wymiary
Średnica 28 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.91 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting