Lampa stołowa/podłogowa Diamond – inspirujące oświetlenie do Twojego domu

Nie znosisz nudy we wnętrzach i często dokonujesz mniejszych lub większych zmian w aranżacji? W takim razie lubisz przestawiać meble i odświeżać ściany, a dodatki kupujesz przy każdej nadarzającej się okazji. Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię lampa stołowa/podłogowa Diamond.

Chcesz oświetlić strefę TV w salonie? A może brakuje Ci nastrojowego oświetlenia nad łóżkiem? Nie musisz jeszcze wiedzieć, gdzie będzie jej miejsce. Lampa na kablu z wtyczką pozwala na różnorodne kombinacje z oświetleniem, które możesz zmieniać dowolnie według potrzeb i upodobań. Głównym elementem konstrukcji jest druciana osłona na żarówkę, inspirowana stylem industrialnym – to doskonały wybór, jeśli lubisz tworzyć niesztampowe aranżacje „z pazurem”. Klosz zakończony jest dwumetrowym kablem, dzięki czemu możesz fantazyjnie owinąć lampę, np. wokół kuchennego relingu lub… wystającej rury.

Lampa metalowa Diamond zapewnia takie oświetlenie, jakiego akurat potrzebujesz. Jeśli zainstalujesz żarówkę o mocy 60 W, zyskasz odpowiednie światło do czytania, pracy lub gry w planszówki. Po włożeniu ozdobnej żarówki Edisona lampa wyczaruje kameralny klimat – w sam raz do sypialni lub romantycznej knajpki.

Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.91 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting