Lampka stołowa Sigge – bałwanek, który lubi domowe ciepło

Święta to okres, w którym możesz więcej jesli chodzi o budowę klimatu we wnętrzach. To także idealny czas na bogatą i zabawną aranżację mieszkania. Choinka, girlandy, stroiki, światełka, a także lampki są podstawami zimowej stylizacji salonu czy sypialni. Dekoracyjna lampka stołowa Sigge w kształcie bałwanka będzie nieodzownym elementem wystroju domu na zimę.

Ta niewielka lampka stołowa to idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Jej dyskretne, rozproszone światło ułatwi zasypianie najmłodszym. Ozdobna lampa w kształcie bałwanka ma wysokość 9 cm oraz długość i średnicę po 5 cm. Biały bałwanek w czarnym kapeluszu, czerwonym szaliku i z choinką pod pachą będzie ciekawym detalem świątecznym. Wywoła on uśmiech domowników i Twoich gości.

Lampka świeci światłem w odcieniu ciepłej bieli o temperaturze 3000K. W zestawie znajduje się wbudowana świetlówka LED. Możesz potraktować ją jako ozdobę na stół do salonu, a także jako dodatek do sypialni, na nocny stolik czy komodę. Zaproś do siebie tego bałwanka i uzupełnij go o lampkę z tej samej serii z Mikołajem, również dostępną u nas.

Wymiary
Długość 5 cm
Średnica 5 cm
Wysokość 9 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania