Lampa stołowa Strong Double – nowoczesność w oryginalnym wydaniu

Szukasz lampki, która będzie jednocześnie funkcjonalna, a zarazem takiej o nieoczywistym kształcie? Możesz skończyć już wertować kolejne strony katalogów i sklepów internetowych. Lampa stołowa Strong Double spełni Twoje wymagania.

Charakterystyczna w swej prostocie lampa do pokoju to połączenie industrialnego designu i praktycznego zastosowania. Prostokątna podstawa wykonana z betonu w kolorze białym w komplecie z lekko przydymioną na czarno okrągłą żarówką to rzecz tak oryginalna, że musisz ją mieć! Lampkę postawisz tam, gdzie przyda Ci się najbardziej. Dzięki długiemu kablowi podłączysz ją bez trudu do pobliskiego gniazdka. Światło żarówki jest jasne, więc szybko stworzysz w swoim pokoju przyjemny klimat. Może ona służyć również jako element dekoracyjny, bo sam jej wygląd jest bardzo designerski i zwróci uwagę niejednego Twojego gościa.

Nie zwlekaj dłużej – kup lampę stołową Strong Double do swojego domu, a my w kilka dni dostarczymy ją do Ciebie. Z pewnością będzie ona świetnym uzupełnieniem charakteru Twoich wnętrz.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 9 cm
Do pobrania