Lampa stołowa Texas Jednorożec – wyczaruj bajkowy nastrój

Bajkowy nastrój w pokoju dziecka, a może oryginalna i nietuzinkowa dekoracja w nowoczesnym salonie? Jeśli tylko masz ochotę wyzwolić dziecięcą wyobraźnię, z pomocą przyjdzie Ci ozdobna lampa stołowa Texas Jednorożec. Lampa Texas jest typowym dekoracyjnym produktem na stół, komodę lub półkę. Lampa dopełnia wystroju każdego pomieszczenia i przyciąga uwagę domowników oraz gości, a jej uroczy design poprawia nastrój w długie jesienne wieczory. Texas Jednorożec sprawdzi się także jako oryginalny gadżet dekoracyjny, np. do sesji zdjęciowych w instagramowym stylu.

Lampa w kształcie głowy jednorożca wykonana jest z białego neonu umieszczona na czarnej okrągłej podstawie. Po włączeniu rozświetla się różowym światłem. Lampa posiada zasilanie przewodowe o mocy 12V prądem z włącznikiem umieszczonym w podstawie.

Lampa stołowa Texas Jednorożec posiada wymiary: 23 cm (szerokość) x 14 cm (średnica) x 37 cm (wysokość), dzięki czemu z łatwością możesz przestawiać ją z miejsca na miejsce. Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Szerokość 23 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 37 cm
Waga 0.76 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd