Lampa podłogowa Triq – reflektorem w mrok

Lampa na tripodzie pojawiła się wśród trendów wnętrzarskich dobre kilka lat temu i od tamtego momentu wciąż jest modna. Można powiedzieć, że wręcz przeszła do klasyki designu. Lampa na trójnogu szczególnie spodoba się tym, którzy swoje mieszkanie urządzają w stylu boho lub są artystami. Takie oświetlenie kojarzyć się może ze sztalugą lub aparatem fotograficznym w stylu retro.

Lampa podłogowa Triq to udane połączenie tripodowej podstawy ze stylowym reflektorem, który nawiązuje do sali teatralnej. Srebrna lampa świetnie uzupełni nowoczesne, designerskie oraz loftowe wnętrza, które z definicji są dość surowe w wystroju, a jednocześnie mają artystowski charakter.

Nowoczesna lampa podłogowa świetnie ożywi też klasyczne wnętrze i doda mu lekkości, wprowadzi we współczesność. Lampa ma wysokość 153 cm i klosz o średnicy 60 cm, który można wyginać w wybranym przez siebie kierunku, kierując snop światła na wybrany w pokoju obiekt. Lampa Triq waży ponad 5 kg, dzięki czemu pozostaje stabilna i trudno przypadkowo ją przewrócić.

Triq - wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 153 cm
Waga 5.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A+