Lampa stołowa Trongo – minimalizm do kwadratu

Klasyczne lampy stołowe z kloszem wydają Ci się nudne? A może szukasz naprawdę minimalistycznego oświetlenia, które nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni? W takim razie z pewnością spodoba Ci się nowoczesna lampa stołowa Trongo. Surowy design w połączeniu z ponadczasową elegancją drewna daje efekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Oryginalna lampa Trongo została zredukowana do samej drewnianej podstawy, w której znajduje się oprawa na jedną żarówkę dedykowaną. Możliwość zmiany żarówki na dekoracyjną pozwoli Ci jednym ruchem odmienić charakter oświetlenia Twojego wnętrza, ocieplając je lub tworząc bardziej kameralny nastrój. Minimalistyczna lampa nie zajmuje wiele miejsca i może być bez trudu przenoszona z miejsca na miejsce.

W ofercie BRW online znajdziesz także inne lampy z serii Trongo Square i Trongo Round (z podstawą w kształcie walca). Wybierz odcień, który idealnie podkreśli wykończenie Twoich drewnianych mebli! Możesz także stworzyć spójną kolekcję oświetlenia do Twojego domu, złożoną z kilku lamp z serii Trongo. Wszystkie nasze lampy objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Trongo - wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 25W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor orzech/czarny