Lampa stołowa Trongo Round – z podstawą w kolorze orzechowym

Cenisz sobie minimalistyczne rozwiązania? Jeśli nie lubisz nadmiaru ozdobników i preferujesz prosty, surowy styl we wnętrzach, lampa stołowa Trongo Round z pewnością ma szansę stać się Twoją ulubioną. Minimalistyczna lampa w postaci żarówki na drewnianej podstawie to stylowa ozdoba stołu, biurka, nocnej szafki czy komody w przedpokoju. Prosty design i ponadczasowy urok drewna nadają lampie uniwersalnego charakteru.

Minimalistyczna lampka stołowa posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu możesz postawić ją właściwie w dowolnym miejscu i bez problemu zmieniać jej położenie w razie potrzeby. Podstawa w kształcie walca wykonana została w całości z drewna w odcieniu orzechowym. Lampa posiada jedną oprawę na żarówkę dedykowaną, z możliwością zamontowania żarówki dekoracyjnej.

W ofercie Black Red White online znajdziesz także lampę stołową Trongo Round w innych wersjach kolorystycznych. Znajdź odcień, który najlepiej komponuje się z Twoimi drewnianymi meblami! Możesz także wybrać kilka lamp z serii Trongo, aby stworzyć z nich spójną kompozycję oświetlenia w Twoim domu.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania