Lampa stołowa Trongo Square – z podstawą z ciemnego drewna

Cenisz sobie uniwersalne przedmioty na lata? Lampa stołowa Trongo Square to połączenie klasycznej elegancji drewna z nowoczesnością geometrycznej bryły. Stylowa lampa sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy skandynawskim. Jej oryginalny design z pewnością zachwyci Twoich gości.

Uniwersalna kolorystyka i proste wzornictwo sprawiają, że lampa znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach, m.in. salonie, jadalni, gabinecie czy przedpokoju. Lampa składa się ze stabilnej drewnianej podstawy oraz geometrycznego abażura z wysokiej jakości tkaniny w kolorze białym. Posiada oprawę na jedną żarówkę dedykowaną, którą dobierzesz w kategorii „źródła światła”. Niewielkie wymiary pozwalają na bezproblemowe przenoszenie lampy z miejsca na miejsce w razie potrzeby.

Lampa stołowa Trongo Square dostępna jest na BRW online w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Dobierz model idealnie pasujący np. do odcienia Twoich drewnianych mebli. Wszystkie lampy z serii objęte są 24-miesięczną gwarancja.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania