Lampa stołowa Trongo Square – surowy i minimalistyczny design

Mniej znaczy więcej – również, jeśli chodzi o oświetlenie! Jeśli więc zależy Ci na uwolnieniu dodatkowej przestrzeni, postaw na minimalistyczną lampę stołową Trongo Square. Surowy design w połączeniu z ponadczasowym urokiem drewna sprawia, że lampa zwraca na siebie uwagę Twoich domowników oraz gości. Duża żarówka pozbawiona klosza pozwala na intensywne rozświetlenie stołu, biurka czy przestrzeni przy łóżku.

Nowoczesna lampa stołowa Trongo składa się ze stabilnej podstawy wykonanej w całości z drewna oraz oprawy na jedną żarówkę dedykowaną (dokupisz ją w kategorii “źródła światła”). Lampa daje możliwość montażu żarówki dekoracyjnej, dzięki czemu możesz w prosty sposób odmienić jej charakter i np. ocieplić wnętrze.

Szukasz innego koloru wykończenia? W sklepie Black Red White online czekają na Ciebie lampy z kolekcji Trongo w kilku wersjach kolorystycznych, idealnie dopasowanych do różnych odcieni drewna Twoich mebli. Wybierz idealną dla siebie lub stwórz spójną kompozycję świetlną, złożoną z kilku lamp.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania