Lampa stołowa Valio – szczypta magii na co dzień

Czy jest lepszy sposób na dodanie wnętrzom magii niż zjawiskowa lampa stołowa Valio ? To doskonałe rozwiązanie, które zapewni wystarczające światło do czytania, ale też udekoruje przestrzeń. Polecana do sypialni, do salonu i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina magicznego nastroju.

Lampa stołowa Valio do salonu będzie dobrze pełnić rolę oświetlenia uzupełniającego. Źródło światła o maksymalnej mocy 60 W wymaga klasycznej, ogólnodostępnej żarówki dopasowanej do gwinta E27. Wybierz wariant energooszczędny, a rachunki za prąd nie będą wysokie – nawet jeśli będziesz z niej korzystał do późnych godzin nocnych. Tekstylny abażur złagodzi światło i uczyni je miłym dla oka, a dekoracyjne kryształki spodobają się fanom biżuteryjnych elementów wystroju. Lampa stołowa Valio to też dobry wybór do gabinetu czy biura urządzonego w tradycyjnym kanonie.

Biały abażur lampy stołowej Valio będzie pasował do praktycznie każdego wnętrza. Chromowane elementy są łatwe w pielęgnacji i będą się świetnie prezentować przez długi czas. Firma Lemir, polski producent lampy, zapewnia dwuletnią gwarancję.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 100 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania