Lampa sufitowa Diamond jednopłomienna – niewielka i stylowa do wielu wnętrz

Oryginalna i efektowna lampa sufitowa Diamond jednopłomienna nie zabiera dużo miejsca, dzięki czemu jest idealna także do małych pomieszczeń. Świetnie sprawdzi się w kuchni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, sypialni, biurze, kawiarni. W dużym pomieszczeniu można umieścić kilka takich samych lamp, co przełoży się na klimatyczny i oryginalny wystrój. Kolorystycznie pasuje niemal do każdej aranżacji. Jeśli chodzi o styl, najlepiej komponuje się z nowoczesnym, loftowym, industrialnym i vintage. Dobrze komponuje się z metalowymi dodatkami.

Lampa sufitowa Diamond jest zrobiona z metalu. To jednopłomienne oświetlenie o pojedynczym geometrycznym kloszu w kształcie diamentu, umieszczonym na okrągłej podsufitce. Do lampy należy dobrać jedną żarówkę E27. Warto postawić na energooszczędną żarówkę LED, która będzie dłużej świecić. Kolor lampy – czarny. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 31 cm.

Czarna lampa sufitowa Diamond jednopłomienna pasuje do każdej kolorystyki. Również świetnie komponuje się z drewnem, kamieniem i metalem w wystroju. Można zestawić ją z innymi lampami z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 31 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania