Lampa sufitowa Diamond New – estetyczna lampa do salonu

Lampa sufitowa Diamond New pasuje do wielu pomieszczeń, także tych niewielkich i średnich. Dobrze sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, kuchni, pokojach hotelowych. Jest nowoczesna i efektowna, świetnie będzie wyglądać w jasnych i ciemnych pomieszczeniach. Idealnym otoczeniem dla niej będą aranżacje nowoczesne, loftowe, industrialne i vintage. Lampa sufitowa Diamond New rozjaśnia pomieszczenie przez swoją kolorystykę, a także to, że klosze są ażurowe i nie zatrzymują światła.

Lampa sufitowa Diamond New jest wykonana z metalu. Na okrągłej podsufitce znajdują się trzy przymocowane klosze o geometrycznych kształtach, przypominających diament. Są ażurowe – można dobrać do nich ozdobne żarówki. Potrzebujesz tutaj trzech żarówek E27, do lampy pasują również te energooszczędne. Kolor lampy – biały. Wymiary to: 50 × 50 × 22 cm.

Ta awangardowa lampa świetnie odnajduje się w takim samym otoczeniu oraz w towarzystwie lamp w podobnym stylu i mebli z elementami metalowymi. Dobrze wygląda w otoczeniu drewna i kamienia.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 22 cm
Waga 2.37 kg
Do pobrania