Lampa sufitowa Diamond New biała – powiew nowoczesności i dużo światła

Niewielka lampa sufitowa Diamond New biała doskonale nadaje się do oświetlenia niewielkich pomieszczeń. Można powiesić ją w sypialni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, kuchni. Sprawia wrażenie lekkiej, a jej ażurowy klosz nie zabiera światła. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, vintage i industrialnych. Użycie ozdobnej żarówki dodatkowo może podnieść walory wizualne lampy. Pasuje zarówno do bieli i chłodnych szarości, jak i ciemnych barw takich jak grafit, granat, czerń.

Lampa sufitowa Diamond New biała została zrobiona z metalu. Jest oświetleniem jednopunktowym, ma jeden klosz w kształcie klatki-diamentu, przytwierdzonego do okrągłej podsufitki. Do lampy potrzebna będzie jedna żarówka E27. Można wybierać spośród energooszczędnych żarówek LED. Lampa sufitowa Diamond New jest w kolorze białym. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 31 cm.

Ta designerska lampa podkreśli charakter współczesnych wnętrz. Pasuje do dodatków z metalu oraz mebli w zdecydowanych kolorach (np. białych). W większym pomieszczeniu można zastosować więcej, niż jedną.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 31 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania