Lampka świecznik Hol – klimatyczne oświetlenie na święta

Wyjątkową świąteczną atmosferę pomogą Ci stworzyć odpowiednio dobrane dekoracje. Ich różnorodność oraz bogate zdobienia są wówczas bardzo mile widziane. Jeśli jesteś minimalistą, na pewno stawiasz nacisk na to, by akcesoria dekoracyjne były nie tylko urocze, ale i praktyczne. Lampka świecznik Hol pogodzi piękno z funkcjonalnością. Dołóż do tego girlandę lub bukiet z gałęzi świerku w szklanym wazonie oraz światełka w oknie. W ten sposób stworzysz skromną, ale stylową i nastrojową kompozycję.

Wykonana z plastiku lampa posiada prostokątną, zaokrągloną na rogach podstawę. W niej osadzono siedem ramion przypominających świece o różnych długościach. Są one zakończone wbudowanymi światełkami LED. Elegancka czerwona lampa na stół daje dyskretne światło w odcieniu ciepłej bieli o temperaturze 3000K. Będzie wyglądać pięknie w zestawie z białą porcelaną czy złotą lub srebrną zastawą. Podstawę możesz obłożyć dodatkowo żywymi gałązkami świerku czy sosny lub przyczepić do niej bombki.

Minimalistyczna lampka przypominająca świecznik ma wysokość 35 cm, średnicę 30 cm i długość 5 cm. Najlepiej będzie wyglądać na średniej wielkości lub dużym stole, w otoczeniu innych akcesoriów dekoracyjnych.

Wymiary
Długość 5 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 30 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania