Lampka-świecznik Viik – święta w minimalistycznym stylu

W okresie świątecznym bogaty wystrój jest we wnętrzach bardzo mile widziany. Jak przyozdobić mieszkanie na święta, jeśli jesteś minimalistą i nie chcesz rezygnować z typowego dla siebie umiaru? Wystarczy kilka gałązek iglaków w szklanym wazonie, odświętna zastawa stołowa i odpowiednie oświetlenie, np. lampka świecznik Viik. W ten sposób stworzysz skromną, ale wyrazistą i klimatyczną dekorację zimową.

Lampa w formie świecznika została wykonana z białego plastiku. Posiada prostokątną podstawę, na której osadzono dziewięć ramion przypominających świece. Wewnątrz wmontowano LED-y. Biała elegancka lampka na stół świeci światłem w odcieniu ciepłej bieli o temperaturze 3000K. Pełnię swojego uroku ukaże np. w połączeniu ze złotą zastawą, na tle np. bordowego obrusa. Jej design jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się również po sezonie zimowym.

Minimalistyczna lampka przypominająca świecznik posiada dziewięć źródeł światła LED. Znajdują się one w zestawie – od razu po rozpakowaniu możesz więc cieszyć się nią w pełni. Model ma średnie wymiary (wysokość 27 cm i długość 7 cm), nie będzie więc przeszkadzać w rozmowach przy świątecznym stole.

Wymiary
Długość 7 cm
Średnica 18 cm
Wysokość 27 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania