Delikatne oświetlenie wnętrza w nowoczesnym stylu

Lampa wisząca Albarino ma ciekawy design i kolor. Będzie pasowała do niewielkiego salonu, pokoju, kuchni, jadalni, gabinetu, pokoju młodzieżowego i małego biura. To także dobre rozwiązanie w pokojach hotelowych. Współgra z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym i eklektycznym. Stanowi skromne, delikatne, lecz wydajne i niezwykle eleganckie oświetlenie.

Lampa Albarino wykonana jest ze stali i szkła. Ma dość klasyczną formę, ale wykonanie sprawia, że wygląda bardzo nowocześnie. Długie zawiesie wieńczy obły, lśniący klosz. Źródło oświetlenia w lampie stanowi żarówka, osadzona w gwincie E27. Ponieważ żarówkę musimy dobrać osobno, warto zwrócić uwagę na żarówki LED, które nie tylko świecą dłużej, niż standardowe, ale także są energooszczędne. Kolorami lampy są czerń i transparentny (klosz). Wymiary: 35 × 150 cm.

Ten rodzaj oświetlenia sprawdzi się w niewielkim, ale wysokim pomieszczeniu. Można powiesić dwie takie same lampy w długim przedpokoju lub kilka w holu hotelowym.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 150 cm
Do pobrania