Wyjątkowa lampa do reprezentacyjnego salonu

Lampa wisząca Allington wielu osobom skojarzy się zapewne z dawnymi lampami w zamkach i pałacach. Rzeczywiście - jej design nawiązuje do sprawdzonych rozwiązań i jest wyraźnie inspirowany dawnymi czasami. Jednak jej wykonanie jest nowoczesne, dzięki czemu sprawdzi się we wnętrzach wielu mieszkań. Najlepiej pasuje do salonu, sali reprezentacyjnej, biblioteki, restauracji. Aranżacje, do jakich będzie pasowała, to: glamour, vintage, elegancka klasyka.

Lampa Allington została wykonana z metalu i szkła. Przypomina nieco dawne, kryształowe żyrandole - a szklane dekoracje przytwierdzone do metalowej obręczy dają bardzo estetyczny efekt. W lampie Allington mamy trzy źródła światła, którymi są żarówki. Nie są one zawarte w komplecie i trzeba nabyć je osobno. Warto pomyśleć nad żarówkami LED – świecą o wiele dłużej od standardowych i są energooszczędne. Lampa jest w kolorze chromowanego metalu, a ozdoby wykonano ze szkła. Jej wymiary to: 38 × 38 × 68 cm.

Lampa Allington będzie doskonale prezentować się w pomieszczeniu, urządzonym w stylu retro z obrazami w drewnianych ramach, meblami w welurowych obiciach i ozdobnymi poduszkami.

Wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 38 cm
Wysokość 68 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania