Idealna do minimalistycznych i nowoczesnych pomieszczeń

Lampa wisząca Alobrase to kwintesencja prostoty i dobrego smaku. Jej nienachlany design pozwala na umieszczenie jej we wnętrzu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym i eklektycznym. Może wisieć w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, jadalni, kuchni. Nadaje się do oświetlania pokoi hotelowych, kawiarni, barów. Jest to lampa pasująca do różnych rodzajów mebli: drewnianych z elementami stali i szkła lub z tworzyw sztucznych. To uniwersalne i łatwe do zaaranżowania źródło światła.

Lampa Alobrase została wykonana ze stali i szkła. Jej klosz zrobiony jest ze szkła napowietrzonego. Prosty design - czyli długi zwis z obłym kloszem – łatwo dopasuje się do różnych wystrojów. Alobrase to lampa jednopłomienna. Źródłem światła jest żarówka (gwint E27). Należy dobrać ją osobno. Przy wyborze żarówki warto postawić na energooszczędny LED. Kolory lampy to chrom i czarnym, transparentnym kloszem. Wymiary wynoszą: 110 × 20 cm.

Lampa Alobrase pasuje także do pomieszczeń biurowych z nowoczesnymi meblami, biurkami i regałami. Nie zdominuje pomieszczenia, tylko oświetli je w dobrym stylu.

Wymiary
Szerokość 110 cm
Średnica 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo