Wyjątkowa i nowoczesna lampa do salonu

Lampa wisząca Alobrase najlepiej będzie wyglądać w reprezentacyjnym salonie, w którym lubimy się relaksować i przyjmować gości. Może wisieć w dużej jadalni lub kuchni, przedpokoju, pracowni. Pasuje do wystroju w stylu nowoczesnym, glamour i klasycznym. Jest oryginalna i przyciąga wzrok. Jej atutem jest ciekawy design, dzięki któremu lampa Alobrase wyróżnia się wyglądem pośród tradycyjnych lamp wiszących.

Lampa Alobrase wykonana została z metalu i szkła. Efektowne klosze zrobione są ze szkła napowietrzanego. Na długiej, prostej listwie znajdują się cztery zawiesie, które zwieńczone są obłymi kloszami w kształcie odwróconych kielichów. Źródłem światła w lampie są żarówki. Wybierając je do tego modelu, warto pomyśleć nad żarówkami LED. Są energooszczędne i świecą o wiele dłużej od tradycyjnych. Kolor lampy to chrom – elementy metalowe i czarny transparentny - klosze. Wymiary wynoszą: 110 × 108 × 15 cm.

Lampa Alobrase podkreśli wnętrza z meblami w ciemnych kolorach. Pasuje do mebli, które mają dużo przeszkleń i elementów metalowych.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 108 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo