Ciekawa i efektowna lampa do wysokich pomieszczeń

Lampa wisząca Amalfi to dekoracyjny model, który podkreśli nowoczesność wystroju pomieszczenia. Idealnie współgra z wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. Chociaż jest lampą jednopłomienną, czyli posiada jedno źródło światła, ze względu na długość świetnie nadaje się do pomieszczeń wysokich – np. podłużnej, wysokiej kuchni, przedpokoju, korytarza. Z pewnością odnajdzie się w pokoju młodzieżowym. Może być ciekawą opcją oświetlenia hotelu czy pubu.

Lampa Amalfi została wykonana z metalu i szkła. Klosz zrobiony jest z efektownie wyglądającego szkła metalizowanego. Lampę charakteryzuje prostota formy, ograniczająca się do dość tradycyjnego modelu niewielkiego klosza na długim zwisie, jednak całość wygląda bardzo oryginalnie. Źródło światła to żarówka, którą trzeba dobrać osobno. Warto decydować się na żarówki LED. Kolor metalizowanego klosza to grafit, a metalowe elementy są czarne i mosiądzowane. Wymiary lampy: 170 × 30 cm.

Lampa będzie świetnie się zgrywać z umeblowaniem i dodatkami z elementami stali i kolorami takimi jak czerń, mosiądz, odcienie szarości.

Wymiary
Długość 170 cm
Średnica 30 cm
Do pobrania