Lampa wisząca Amory – surowa elegancja

Dom kojarzy się zwykle z ciepłem i nastrojową atmosferą. Czy beton w salonie lub w kuchni jest wobec tego dobrym pomysłem? Nowoczesne aranżacje przekonują, że tak – jak najbardziej! Połącz dodatki z betonu (misy, świeczniki, donice i nowoczesne oświetlenie) z dużą ilością zielonych kwiatów, przytulnych tkanin i rafią, a efekt na pewno miło Cię zaskoczy.

Oświetlenie wykonane z betonu to nadal rzadkość we wnętrzach. Lampa wisząca tego typu nada Twojemu mieszkaniu indywidualny, artystyczny rys. Model ma średnicę 10 cm i regulowaną wysokość (do 100 cm). Betonowa lampa sufitowa posiada zaokrągloną oprawkę i podstawę, połączone za pomocą czerwonego przewodu. W zestawieniu ze ścianą w chłodnych barwach stworzy on ciekawy, energetyczny kontrast. Lampa będzie też doskonale pasować do wnętrz loftowych z ceglanymi ścianami.

Model możesz wykorzystać również jako dodatek w stylu eklektycznym, który łączy ze sobą w spójny sposób stare i nowe elementy. Doskonale uzupełni też mieszkanie minimalistyczne. Przyjmie się także w stylu skandynawskim, pod warunkiem połączenia jej z innymi, cieplejszymi w charakterze materiałami.

Szara lampa wisząca Amory wymaga dobrania świetlówki E27 o mocy max. 60W. Stworzy w mieszkaniu interesujacy efekt, połączona z kilkoma takimi samymi modelami. Celowo wyeksponowane w ten sposób czerwone okablowanie doda każdemu wnętrzu młodzieńczej energii.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania