Lampa wisząca Strong Square – wyrazisty detal w Twoim mieszkaniu

W minimalistycznie urządzonym mieszkaniu ważna jest wysoka jakość wykończenia i każdy detal. Dekoracja najczęściej jednocześnie jest praktyczna. Oświetlenie jest w takim wnętrzu jej idealnym przykładem. Stylową grę światła i cienia zapewnia lampa wisząca Strong Square.

Model posiada skromną formę pozbawioną zbędnych ozdób i prosty kształt. Potrójna lampa sufitowa została wyprodukowana z betonu. Materiał ten zapewnia jej trwałość na długie lata. Lampa ma trzy sześcienne oprawki osadzone na prostokątnej podsufitce oraz czarne okablowanie. Źródła światła są zamontowane w równej linii, na jednej wysokości. Lampa dzięki wymiarom 13,5 x 55 x 100 cm najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądać w pomieszczeniach o średnim i większym metrażu.

Potrójny, nowoczesny zwis będzie głównym oświetleniem do salonu, przestronnej kuchni, garderoby lub do przedpokoju. Oszczędny design tej lampy daje wiele możliwości aranżacyjnych. Podkreśli ona charakter nie tylko minimalistycznego mieszkania, ale także wnętrz industrialnych eklektycznych i inspirowanych hi-tech.

W zestawie nie znajdują się świetlówki. Dobierz do niego trzy żarówki E27 o mocy max. 60W każda. Lampa ta, zarówno zapalona, jak i zgaszona, z pewnością skupi na sobie spojrzenia domowników i Twoich gości. Odkryj całą kolekcję Strong Square!

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania