Lampa wisząca Amory – surowy design dla minimalistów

Daj się zainspirować i zachwycić możliwościami aranżacyjnymi, jakie daje beton. Ten wyjątkowy, dość chłodny w odbiorze materiał, świetnie będzie wyglądał w zestawieniu z roślinami doniczkowymi, rafią, elementami z wikliny czy klasyczną czerwoną cegłą. Wnętrze ozdobią nie tylko betonowe doniczki czy misy, ale również oświetlenie. Lampa wisząca Amory wykonana z betonu wyróżnia się prostotą formy, materiałem i jakością wykonania.

Pojedynczy zwis osadzony na okrągłej podstawie posiada oprawkę o średnicy 10 cm, której wysokość można regulować do 100 cm. Nowoczesna szara lampa posiada także czarno-biały przewód. Pełnię swojego uroku oświetlenie pokaże w zestawieniu z kilkoma innymi modelami z tej samej serii.

Model nadaje się zarówno do ciepłej, jak i chłodnej w charakterze aranżacji. W surowej, azjatyckiej wersji będzie pasować do japońskiej estetyki wabi-sabi. W odsłonie europejskiej, w stylu skandynawskim, łącząc z elementami z jasnego drewna.

Do lampy dobierz świetlówkę z gwintem E27 o mocy max. 60W. Będzie ona skromną, a zarazem wyrazistą propozycją, która jednocześnie nie będzie dominować nad resztą wystroju w domu.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania