Gustowna i skromna, ale nadająca blasku – lampa Annika

Lampa wisząca Annika to interesujący minimalistyczny projekt, którego zaletą jest oryginalny design, idealnie wpasowujący się w nowoczesne trendy. Lampa może wisieć w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, kuchni, przedpokoju, korytarzu. W długim przedpokoju możemy powiesić więcej, niż jedną taką lampę, co z pewnością da bardzo ładny efekt. To samo tyczy hotelowych korytarzy. Lampa pasuje do stylu nowoczesnego, loftowego, minimalistycznego.

Lampa Anika zrobiona jest z metalu i szkła. Jej nowoczesny i subtelny kształt sprawia, że jest ona prawdziwą ozdobą wnętrza. Ma prosty kształt podłużnego, walcowatego klosza zawieszonego na długim zwisie. Źródłem światła jest żarówka. Ponieważ nie ma jej w komplecie, należy dobrać ją osobno. Najlepiej sprawdzi się energooszczędny LED. Kolor lampy to mosiądzowany metal i bursztynowo- transparentne szkło. Wymiary wynoszą: 152,5 × 10,5 cm.

To doskonałe oświetlenie do wystroju utrzymanego w ciepłej tonacji np. beżu, brązu, złota, niektórych odcieni czerwieni.

Wymiary
Długość 152,5 cm
Średnica 10,5 cm
Waga 0.82 kg
Do pobrania