Modna, minimalistyczna lampa do wielu pomieszczeń

Lampa wisząca Arena ma dwa duże atuty: design i możliwość regulowania wysokości. Dzięki uniwersalnej formie i kolorowi z łatwością da się dopasować do wnętrz o różnym przeznaczeniu. Może to być kuchnia, jadalnia, hotelowe i restauracyjne. Jest idealna do wnętrz w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i loftowym. Pasuje do różnych opcji kolorystycznych wystroju, ale najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach urządzonych w barwach stonowanych i chłodnych.

Lampa Arena została wykonana z tworzywa sztucznego. Ma prostą, ale ciekawą formę. Klosz w kształcie grubej obręczy zawieszony jest na regulowanym zwisie.

Lampa posiada dwa źródła światła, które stanowią żarówki (gwint E27). Dobór żarówek pozostaje w naszej gestii, możemy więc zdecydować się na żarówki LED, które są bardziej wytrzymałe. Na zewnątrz lampa jest jasnoszara, a obudowa źródła światła – biała. Wymiary to: 85 × 35 × 35 cm.

Dobrym otoczeniem dla lampy Arena może być wnętrze w kolorach szarości, grafitu i bieli z meblami o metalowych elementach. Pasuje do srebrnych dodatków.

Wymiary
Długość 35 cm
Głębokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 111 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania