Lampa wisząca Artemida – niebanalny akcent w domu

Szukasz praktycznego i ładnie prezentującego się oświetlenia do domu? Lampa wisząca Artemida wyróżnia się niebanalną formą, dzięki której nie umknie ona uwadze gości. Wyróżnia się ona perfekcyjnym dopasowaniem wszystkich elementów oraz ogromną dbałością o wysoką jakość wykończenia.

Najważniejszym elementem jej konstrukcji jest bez wątpienia drewniana rama w kolorze orzech, którą otacza biały, lekko usztywniony abażur. Wykonany jest on z naturalnego lnu. Przypomina coś w rodzaju obręczy, za którą sprytnie schowane jest źródło światła. Dzięki takiej przesłonie ta piękna lampa wisząca po zmroku będzie źródłem ciepłego, delikatnie rozproszonego światła.

Z powodzeniem może funkcjonować zarówno jako oświetlenie kuchenne, jak i jadalniane. Stanowić będzie centralny punkt wystroju bądź pomóc w doświetleniu stref istotnych z punktu widzenia funkcjonalności danego pomieszczenia. Drewniana lampa wisząca ma niezwykle uniwersalny charakter, co bez wątpienia docenisz podczas aranżowania domowych przestrzeni.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 15 cm
Waga 2.04 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting