Lampa wisząca Artemida – niebanalny akcent w domu

Szukasz praktycznego i ładnie prezentującego się oświetlenia do domu? Lampa wisząca Artemida wyróżnia się niebanalną formą, dzięki której nie umknie ona uwadze gości. Wyróżnia się ona perfekcyjnym dopasowaniem wszystkich elementów oraz ogromną dbałością o wysoką jakość wykończenia.

Najważniejszym elementem jej konstrukcji jest bez wątpienia drewniana rama w kolorze orzech, którą otacza biały, lekko usztywniony abażur. Wykonany jest on z naturalnego lnu. Przypomina coś w rodzaju obręczy, za którą sprytnie schowane jest źródło światła. Dzięki takiej przesłonie ta piękna lampa wisząca po zmroku będzie źródłem ciepłego, delikatnie rozproszonego światła.

Z powodzeniem może funkcjonować zarówno jako oświetlenie kuchenne, jak i jadalniane. Stanowić będzie centralny punkt wystroju bądź pomóc w doświetleniu stref istotnych z punktu widzenia funkcjonalności danego pomieszczenia. Drewniana lampa wisząca ma niezwykle uniwersalny charakter, co bez wątpienia docenisz podczas aranżowania domowych przestrzeni.

Artemida - wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata