Lampa wisząca Austell – siatkowe klosze w stylu retro z oryginalną przepaską

Wystudiowane wnętrza rodem z najnowszych katalogów nie są w Twoim stylu? Zacznij włączać do aranżacji dodatki osadzone w klimacie vintage. Ta piękna czarno–złota lampa wisząca pod względem kolorystyki i formy przejawia fascynację przeszłością. Każde udekorowane nią pomieszczenie zyska niepowtarzalny charakter.

Lampa wisząca Austell osadzona jest na łukowato wygiętej, metalowej szynie. Wychodzą z niej trzy przewody, na których końcu znajdują się druciane klosze. Jeśli chodzi o ich kształt, jest on dosyć przyjemny, ale nie nowatorski. Designerskim smaczkiem są opaski otaczające je na mniej więcej połowie wysokości, tak by zasłaniały zamontowane w oprawkach źródła światła. Po wewnętrznej stronie zabarwione są na złoto, przez co światło lepiej rozchodzi się w pomieszczeniu i daje ciepłą, złocistą poświatę.

Takie połączenie kolorystyczne to sprawdzony patent na wprowadzenie do wnętrza szczypty przepychu w starym, dobrym stylu. 3-punktowa lampa wisząca gustownie wypełni przestrzeń nad stołem w jadalni. Możesz ją także zainstalować nad kuchennym kontuarem lub wyspą.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 76,5 cm
Waga 2.903 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo