Gustowne oświetlenie do pokoju

Lampa wisząca Aveiro będzie się nadawać do różnych pomieszczeń. Ma taki design i kolorystykę, że z łatwością da się zaaranżować zarówno w mieszkaniu, jak i w hotelu czy pensjonacie. Jej przeznaczeniem może być salon, jadalnia, przedpokój, gabinet. To uniwersalny model, który nada pomieszczeniu ciepła i przytulności.

Lampa wisząca sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, eklektycznym, a nawet minimalistycznym. Wprowadza przyjemną, domową atmosferę.

Lampa Aveiro zrobiona jest ze stali i szkła. Walcowaty, podłużny klosz nawiązuje nieco do standardowych rozwiązań, jednak lampa ma nowoczesny charakter. Źródło światła to żarówka, którą musimy dobrać sami. Można zdecydować się na LED, który pomaga zaoszczędzić energię. Oprawka to E27. Kolor lampy to połączenie mosiężnego odcienia metalu oraz mleczna biel klosza. To ciepłe i przyjemne dla oka zestawienie. Rozmiary lampy: 22 × 22 × 22 × 115 cm.

Lampa ładnie oświetli przytulne, wypełnione drewnianymi meblami pomieszczenie. Pasuje do lekkich mebli wiklinowych i jasnych oraz złotawych dodatków.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 22 cm
Średnica 22 cm
Wysokość 115 cm
Do pobrania