Nowoczesna i oryginalna lampa do pokoju

Lampa wisząca Avery idealnie pasuje do pokoju nastolatka. Będzie się doskonale komponować z nowoczesnym umeblowaniem w niebanalnych kształtach i kolorach. Ma nietypowy design, dlatego wniesie do wnętrza nieco oryginalności. Pasuje również do kuchni, przedpokoju, a także pomieszczeń barowych i kawiarnianych.

Lampa wisząca Avery odnajdzie się przede wszystkim w stylistyce loftowej (doskonała do pracowni i gabinetu). W zależności od wystroju może wisieć w pomieszczeniu o nowoczesnym charakterze.

Lampa Avery wkonana jest z solidnego metalu. Ma ciekawie wyprofilowane, wygięte ramiona, na których znajdują się oprawki do żarówek. Nie posiada kloszy. Oprawki to E27. Źródło światła stanowią żarówki, najlepiej wybierać LEDowe, które sprawdzą się przez czas znacznie dłuższy, niż standardowe. Lampa Avery jest czarna. Wymiary wynoszą: 38 × 38 × 20,5 cm.

Avery idealnie zgrywa się z meblami o metalowych elementach (półki, regały). Pasuje do sprzętów również wykonanych z metalu jak np. duże, stojące świeczniki, nietypowy kwietnik.

Wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 38 cm
Wysokość 20,5 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania