Subtelny i stylowy design do twojego salonu

Lampa wisząca Balla to model, który wychodzi naprzeciw wymogom różnych stylów. Pasuje do klasyki, stylu nowoczesnego, eklektycznego, skandynawskiego, minimalistycznego. Najlepiej pasuje do salonu, ale sprawdzi się w wysokim przedpokoju, holu, gabinecie. Wygląda bardzo elegancko oraz subtelnie i do takich też wnętrz pasuje - z lekkimi meblami, dużą przestrzenią, jasnymi kolorami wystroju. Można próbować przełamywać nieco ciemniejszy wystrój tym delikatnym akcentem.

Lampa Balla wykonana została ze szkła i stali. Jest dość długa, zwieńczeniem jest kulisty klosz z opalizowanego szkła. Dodaje wnętrzom subtelności, a jednocześnie jej forma jest tak uniwersalna, że można próbować aranżacji z nią w roli głównej w niemal każdym pomieszczeniu.

Źródło światła to żarówka. Ponieważ dobieramy ją osobno, możemy zdecydować się na energooszczędny LED. Kolorami lampy są satynowy metal i opalizowane szkło. To stylowe i eleganckie połączenie. Wymiary lampy wynoszą: 30 × 180 cm.

Balla będzie świetnie wyglądać w minimalistycznym salonie. Oryginalne meble o prostych formach, półki bez nadmiaru ozdób i bibelotów, to doskonałe tło dla tej pięknej lampy.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 180 cm
Waga 2.07 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.