Oprawy świetlne dzisiaj nie tylko zapewniają jasność ale są też estetyczna ozdoba nowoczesnych wnętrz. Kolekcja BARBADOS łączy w sobie zarówno prostą konstrukcję jak i nowoczesny design, dzięki czemu zyskuje coraz większe grono miłośników. Geometryczny szklany klosz występuje w kilku wersjach kolorystycznych, przez co możesz dopasować go do aranżacji. Całość dopełniają chromowane elementy, którymi wykończona jest lampa. Sypialnia, kuchnia czy pomieszczenie komercyjne zyska nowy wymiar dzięki zastosowaniu oświetlenia z kolekcji BARBADOS.

 

- Lampa wisząca Barbados jest idealna propozycja do nowoczesnego wnętrza. Połączenie klasycznego oświetlenia z designerską ozdobą sprawi, że salon, jadalnia czy sypialnia zyska indywidualny charakter.

- Geometryczny szklany klosz w kolorze szary mat wpisze się w wiele aranżacji dając przytłumione światło. W kolekcji dostępne są inne wersje kolorystyczne klosza.

- Biały przewód można regulować dopasowując jego długość do swoich potrzeb. Estetycznym dodatkiem są także chromowane elementy.

- Rozmiar lampy sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu dokładnie je rozświetlając.

- Dedykowana żarówka: E27, o mocy max. 60W.

 

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon