Lampa wisząca Barnstaple – surowe oświetlenie rodem z fabryki

Nawet w surowych wnętrzach nie mogą panować ponure ciemności. Odpowiednio dobrane oświetlenie pozwoli zauważyć niuanse aranżacji, a przy tym dopełni industrialną scenerię. Jeśli zatem potrzebujesz światła w swoim udomowionym lofcie, lampa wisząca Barnstaple pozwoli Ci osiągnąć wymarzony rezultat.

Metalowy klosz wiernie naśladuje lampy, jakich niegdyś używano w magazynach i fabrykach. Nie musisz już „polować” na zabytkowe oświetlenie – lampa sufitowa Barnstaple została poddana procesowi postarzenia, czego efektem są unikalne przetarcia i plamy przypominające patynę. Metaliczny środek klosza dodaje autentyzmu, a przy okazji pięknie odbija światło żarówki. O dokładnym odwzorowaniu fabrycznego charakteru świadczą również detale w postaci czarnych zaworków i szerokiego uchwytu – dokładnie tak wyglądały lampy przemysłowe. Surowy efekt dopełnia czarna podsufitka z czarnym kablem.

Industrialna lampa wisząca Barnstaple najlepiej prezentuje się w towarzystwie wyposażenia wykonanego z metalu, szkła i drewna z odzysku. Takie oświetlenie pomoże Ci również wystylizować dom w stylu modern farmhouse, w którym nowoczesność harmonizuje z wiejskimi i przemysłowymi elementami.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 17,5 cm
Waga 0.772 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo