Lampa z aksamitnym abażurem – połączenie nowoczesności i klasyki

Lampa Barrel L to gustowna i stylowa forma oświetlenia do różnych rodzajów wnętrz. Pasuje do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim i klasycznym. Dobrze wygląda w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju. Jest prosta i elegancka, dzięki czemu każda aranżacja z nią w roli głównej nabiera subtelniejszego charakteru.

Lampa wisząca Barrel L to również oświetlenie bardzo uniwersalne, więc możemy cieszyć się nią przez lata, ponieważ taki design nie wychodzi z mody.

Lampa Barrel L jest wykonana z lakierowanego metalu i aksamitu. Podłużny klosz w kształcie walca wyłożony jest aksamitem. To prosty i bardzo efektowny model. Źródło oświetlenia stanowi żarówka E27. Dobierając ją osobno, stawiajmy na energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to biel, zarówno lakierowane elementy metalowe, jak i aksamitny klosz. Wymiary wynoszą: 36 × 184 cm.

Biała lampa Barrel L idealnie pasuje do salonu urządzonego w stylu skandynawskim z białymi meblami i dodatkami i drewnianymi podłogami. Odpowiednim otoczeniem będzie dla niej też minimalistyczne pomieszczenie z przewagą bieli w wystroju.

Wymiary
Średnica 36 cm
Wysokość 184 cm
Do pobrania