Lampa wisząca Bell – szary klasyk w stylu vintage

Lampa z rozszerzającym się kloszem to niezawodne oświetlenie wnętrza, które wymaga mocnego, jasnego górnego źródła światła. Model taki często zobaczysz zwłaszcza w mieszkaniach urządzonych po skandynawsku i z elementami vintage. Wnętrze z tą lampą, w połączeniu z miękkimi tekstyliami, roślinnością i jasnymi meblami zyska przytulny klimat. Szara lampa wisząca Bell będzie doskonałym modelem nie tylko do mieszkania, ale i do biura, gdzie wprowadzi atmosferę hygge.

Metalowa lampa wisząca sprawdzi się rewelacyjnie w salonie, kąciku z biblioteczką, a także w garderobie czy sypialni. Została wykonana z lakierowanego na szaro metalu. Trójkątny klosz zawieszony jest na białym przewodzie. Model osadzony został w okrągłej metalowej podsufitce. Klasyczna lampa z serii Bell występuje w kilku kolorach: szarym, białym, czerwonym, pomarańczowym, kremowym i czarnym. Oświetlenie o wymiarach 100 x 30 x 30 cm najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądać w pomieszczeniach o niewielkim i średnim metrażu.

Model wymaga dobrania żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 60W. Lampa posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu zabezpieczona jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting