Lampa wisząca Bell – oświetlenie vintage w klasycznej czerni

Poszukujesz lampy, która doskonale będzie pasować do mieszkania lub biura w stylu skandynawskim? Pomoże Ci w tym lampa wisząca Bell. Model posiada trójkątny rozszerzający się klosz. Dzięki niemu do wnętrza wpadnie dużo intensywnego, jasnego światła. Czarna lampa sufitowa będzie świetnym wyborem. Oświetlenie uzupełnij o miękkie, puszyste koce, cottonballsy, doniczki z roślinami i meble z jasnego drewna, a uzyskasz ciepły, domowy klimat.

Metalowa lampa wisząca sprawdzi się znakomicie w salonie typu scandi oraz profesjonalnej pracowni. Została wykonana z lakierowanego na czarno metalu. Klasyczny klosz zawieszony jest na czarnym przewodzie. Model zamontowany jest w okrągłej metalowej podsufitce. Lampa typu vintage z serii Bell dostępna jest w kilku kolorach, w tym czarnym, szarym, białym, czerwonym, pomarańczowym i kremowym. Dzięki rozmiarowi 100 x 30 x 30 cm najlepiej uzupełni pomieszczenia o niewielkim i średnim metrażu.

Model wymaga dobrania żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 60W. Lampa posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu zabezpieczona jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting