Wisząca lampa jako idealna dekoracja do Twojego mieszkania!

Obecnie lampy wiszące znajdują się w większości mieszkań, jak i domów. Dzięki nim, możliwe jest wprost idealne oświetlenie wnętrza, ale także zaoszczędzenie przestrzeni oraz stworzenie elementu dekoracyjnego, który ozdobi mieszkanie.

Lampa Bronx jest jedną z dość nietypowych propozycji. Została zaprojektowana z myślą o stylu antycznym oraz vintage. Posiada również złoty kolor, który nie da się ukryć — przykuwa wzrok. Złoto symbolizuje dobrobyt, bogactwo czy szlachetność i nawet w niewielkich ilościach jest w stanie odmienić wnętrze. Lampa ta zapewni Ci pożądane oświetlenie. Maksymalna moc źródła światła, jaka jest osiągalna — to 60 W. Całość wykorzystasz zarówno w salonie, sypialni, jak i kuchni — wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb.

Z zastosowaniem tego modelu stworzysz ciekawe wnętrze, nawiązujące do kilku różnych stylów. Dzięki wykorzystaniu metalu, całość charakteryzuje się trwałością, a ryzyko ewentualnego uszkodzenia — zostało zminimalizowane. Nie masz o co się martwić!

Wymiary
Długość 4,3 cm
Szerokość 4,3 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.27 kg
Do pobrania