Lampa wisząca Brylant – industrialnie od początku

Wnętrzarska pasja każe Ci śledzić najnowsze trendy i już wiesz, że styl industrialny wkrótce zagości w Twoim domu? W takim razie zacznij od sufitu! Lampa wisząca Brylant podsyci klimat starej fabryki i przy okazji skutecznie rozjaśni każde pomieszczenie.

Zwykle jednopłomienne zwisy nie dają wiele światła, ale tu jest inaczej. Metalowa „klatka”, zamiast zabudowanego klosza, eksponuje żarówkę ( max 60 W) i nie zagłusza jej, dzięki czemu wnętrze jest dobrze oświetlone. Mimo ascetycznego wzornictwa aranżacja nie ucierpi – lampa druciana w kształcie diamentu nawiązuje do starych lamp warsztatowych, co pozostaje w zgodzie ze stylem industrialnym i loftowym. W takich wnętrzach nie brakuje ciemnych elementów, a więc czarna lampa świetnie dopasuje się do otoczenia.

Nawet w surowych aranżacjach warto zadbać o rodzinną atmosferę, którą odczuwasz najbardziej podczas posiłków. Niech pojedyncza lampa wisząca Brylant zawiśnie nad stołem lub barkiem w kuchni, a każda kolacja przebiegnie w dobrym klimacie. Na środek salonu wybierz potrójny żyrandol z serii Brylant.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 18 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting