Lampa wisząca Brylant – loftowe wzornictwo w najlepszym wydaniu

Decydując się na ten typ oświetlenia, zyskasz możliwość stworzenia wielu interesujących konfiguracji. Ta industrialna lampa wisząca sprawi, że Twoje wnętrza zyskają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przy okazji staną się bardziej funkcjonalne. Na miarę Twoich potrzeb.

Jej klosz składa się z prętów w kolorze czarnym. Są tak powyginane i połączone ze sobą, aby utworzyć metalową klatkę imitującą kształt brylantu. Stanowi ona ażurową osłonkę dla znajdującego się w jej wnętrzu źródła światła. Uniwersalny gwint E27 pozwoli Ci na samodzielne decydowanie w kwestii doboru żarówki. Lampa wisząca Brylant jest wyposażona w przewód o długości 550 cm. Nie ma natomiast podsufitki, co oznacza, że masz pełną dowolność w zakresie miejsca oraz sposobu jej instalacji. Możesz umieścić ją na suficie lub wybranej ścianie.

Czarna lampa wisząca może stanowić mocny akcent w jasnych wnętrzach. Ma lekką, przestrzenną konstrukcję, dlatego nie zdominuje aranżacji. Dobrze będzie wyglądać w nowoczesnym salonie, minimalistycznej sypialni. Jej uniwersalna budowa i klasyczna kolorystyka czynią ją znakomitym dopełnieniem wystroju każdego pomieszczenia.

Wymiary
Długość 550 cm
Średnica 24,5 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting