Lampa wisząca Brylant, czyli szykowne uhonorowanie Twojego sufitu

Salon i jadalnia to idealne miejsca do przyjmowania gości. Rodzinne obiady czy miniuroczystości wymagają jednak odpowiedniej oprawy. Liczy się nie tylko gustowna zastawa lub obrus, lecz także oświetlenie. Szukasz sposobu na uszlachetnienie pokoju? Lampa wisząca Brylant wprowadzi do niego szykowny akcent i jednocześnie nada spotkaniom oficjalnego charakteru.

Z tą elegancką lampą wiszącą poczujesz się niemal jak w królewskim salonie. Jej urok tkwi w designie – przypomina kosztowny, perfekcyjnie wyszlifowany diament. Doskonale sprawdzi się jako ukoronowanie sufitu tuż nad stołem jadalnym. Żarówka rozświetli apetyczne potrawy, które od razu pobudzą Twoje zmysły.

Lampę wisząca Brylant możesz również zawiesić w salonie obok witryny z kryształami lub niebanalnymi ozdobami. Lampa uwydatni Twoje dodatki i podkreśli ich estetykę. Neutralny kolor dopasuje się jednocześnie do wielu odcieni ścian i mebli. Zyskasz więc stylową, białą lampę, którą możesz wykorzystać, nawet jeśli całkowicie zmienisz aranżację pomieszczenia.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 18 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting