Lampa wisząca Brylant - piękno prostoty

Lampy z kloszami lub podstawami w formie drucianych klatek na dobre podbiły wnętrzarskie trendy i wnętrza naszych domów. Z jednej strony surowe i nieprzystępne, po ogrzaniu ciepłym światłem i łagodnością jasnych pomieszczeń, stają się idealnym komponentem wyposażenia. Jeśli i Ciebie przekonuje ich oryginalny design, przypadnie Ci do gustu lampa wisząca Brylant.

To piękny model w ponadczasowym, szarym kolorze. Wykonanie z wysokiej jakości metalu gwarantuje trwałość i łatwe czyszczenie. Od niewielkiej, mocowanej do sufitu platformy odchodzi przewód w dopasowanej kolorystyce. Na zwieńczeniu łączy się z oprawką przystosowaną do żarówek z najpopularniejszym gwintem typu E27. Klosz lampy ma modny i intrygujący kształt odwróconego brylantu. Umieszczone z nim źródło światła jest widoczne, warto więc zamienić zwykłą żarówkę na taką z dekoracyjnym żarnikiem zwaną żarówką Edisona.

Doda ona całości jeszcze bardziej efektowny wygląd. Taszara lampa jest stworzona do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, loftowym i skandynawskim. Bez trudu odnajdzie się również w bardziej tradycyjnym domu. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 110 cm, średnica: 18 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 18 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting