Lampa wisząca Brylant – loftowy styl w najlepszym wydaniu

Dawniej metal pojawiał się w lampach jako element podtrzymujący konstrukcję, ale nie był widoczny dla oka. Obecnie często stanowi zasadniczą część budowy oświetlenia, jak ma to miejsce w tym przypadku. Ta lampa wisząca industrialna pomoże Ci przepędzić mrok w długie zimowe wieczory. Możesz zainstalować ją w salonie jako główne oświetlenie, bądź wykorzystać do rozświetlenia strefy wypoczynkowej lub kącika jadalnego.

Lampa wisząca Brylant ma klosz złożony z misternie splecionych metalowych prętów. To jeden z modeli eksponujących żarówkę, co daje bardzo malowniczy efekt po zmroku. Cała konstrukcja jest utrzymana w delikatnej szarości, przez co wygląda niezwykle subtelnie i z łatwością dopasuje się do pozostałych elementów aranżacji.

Prezentowana lampa wisząca metalowa ma łączną długość 110 cm. Średnica klosza wynosi 24,5 cm. Zarówno korpus, kable, jak i płaska podsufitka pomalowane są na ten sam kolor, co wygląda niezwykle elegancko. Rekomenduje się używanie żarówek z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W. Dzięki takim parametrom ta nowoczesna lampa zapewni Ci wystarczającą ilość światła, nawet w przestronnych wnętrzach.

Brylant - wymiary
Długość 110 cm
Średnica 24,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata