Lampa wisząca Brylant – 101 pomysłów na aranżację z udziałem światła

Aby urozmaicić wystrój pomieszczenia możesz sięgnąć po rozmaite dodatki: poduszki, świeczniki, wazony, lustra czy obrazy. Zachęcamy również do zabawy oświetleniem – bo nic tak nie upiększy Twojego domu, jak jasne i przytulne światło, które zapewnia lampa wisząca Brylant.

Druciany klosz to hit współczesnych aranżacji, za pomocą którego można maksymalnie doświetlić przestrzeń, a przy okazji wyrazić upodobanie do „przemysłowego” klimatu. Mimo że jest to lampa w stylu industrialnym, to jasnoszary kolor nadaje jej bardziej subtelny charakter i uniwersalne zastosowanie. Bardzo długi kabel z wtyczką pozwala umieścić lampę praktycznie w dowolnym miejscu, np. na ścianie, meblach lub na podłodze. Włącznik znajduje się na przewodzie, co znacznie ułatwia sterowanie światłem.

Lubisz zmiany we wnętrzu i nie przywiązujesz się do jednej aranżacji? Wobec tego lampa z kablem i wtyczką z pewnością zainspiruje Cię do kolejnej metamorfozy – dziś może wisieć w salonie, a za jakiś czas możesz wstawić ją do sypialni, kuchni lub przedpokoju! Do zawieszenia lampy możesz użyć innych elementów wyposażenia, np. drabinki, regału, wieszaka czy… widocznych rur.

Wymiary
Długość 550 cm
Średnica 24,5 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting