Lampa wisząca Brylant Gold – trzy klosze w złocie

Masz ochotę urządzić swoją sypialnię lub salon w nowoczesnym, a zarazem eleganckim stylu? Zainstaluj w nich lampę wiszącą Brylant Gold. Ten estetyczny, minimalistyczny, a zarazem praktyczny model będzie znakomity jako główne oświetlenie pomieszczenia. Pełnię swojego uroku ukaże zwłaszcza na tle matowych ścian w stonowanych barwach. Stylowa, a jednocześnie nowoczesna lampa sprawi, że wnętrze nabierze lekkości i dynamicznego charakteru. Jeśli chcesz pokazać, że jesteś na bieżąco z trendami designu, wybierz ten model.

Metalowa lampa sufitowa posiada trzy przejrzyste klosze pomalowane na złoto. Ich kształt kojarzy się z oszlifowanymi drogocennymi kamieniami. Są one ustawione na równej wysokości i w jednej linii. Abażury wiszą na czarnych przewodach osadzonych w prostokątnej czarnej podsufitce. Lampa ma wymiary 110 x 17 x 73 cm. Z uwagi na rozmiar nada się nie tylko do salonu czy sypialni, ale również do dłuższego przedpokoju lub przestrzennej garderoby.

Do dekoracyjnej lampy dobierz trzy świetlówki E27 o mocy max. 60W. Model posiada klasę szczelności IP20 – jego klosz jest odporny na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 73 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting